Kvíz: Jsem Neviditelný?

Neviditelný je až každý osmý Čech. Jako matka samoživitelka se musíte hodně otáčet, abyste své děti a sebe dokázala uživit. Možná se vám narodily děti ještě na škole a jako na člena mladé rodiny je toho na vás příliš. Nebo patříte k nízkopříjmové domácnosti a pracujete na černo. A nepatříte tak trochu do každé z výše zmíněnných skupin? I to se často stává. Život není černobílý, každému hrozí různě vysoké riziko neviditelnosti.

Zajímá vás, jak jste na tom vy a nebo někdo ve vašem okolí? 

Vyplňte si náš krátký test neviditelnosti. Skládá se z 10 jednoduchých otázek a zabere vám pár minut. Nemusíte nikde psát své osobní údaje, test je anonymní. Mějte na paměti, že výsledky jsou pouze orientační. Naznačují přibližné riziko Neviditelnosti. Otázky jsou vypracovány na základě reálných situací Neviditelných a výsledky kvízu vám tak mohou objasnit, zda jste jedním z Neviditelných.

Můžete to být vy, někdo z vašich přátel nebo známých. Otevřete oči a pátrejte po známkách neviditelnosti u sebe i ostatních.

Na našem webu Neviditelní najdete tipy, jak s neviditelností bojovat. Stránky jsme přehledně rozdělili podle jednotlivých skupin, jako jsou samoživitelé, mladé rodiny, chudí studenti, lidé pracující na černo, lidé bez práce, seniořineformálně pečující.  I malý krůček může vést ke spokojenějšímu a kvalitnějšímu životu.

Loading…